ژل رووفیل (revofil) : کیفیت ژل رووفیل برای زیر چشم، گونه و لب

تاریخ 21 آبان 1402

در محصولات رووفیل، برای تولید ژل با کیفیت مناسب و ماندگار، از ترکیب اسید هیالورونیک و پپتید بیومیمتیک (شبه بیولوژیکی) استفاده می‌شود. محصولات رووفیل برای جوان‌سازی افراد با ماندگاری طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از پپتید در ژل رووفیل باعث افزایش خاصیت ارتجاعی و دستیابی به نتایج طبیعی می‌شود.

مزایای ژل رووفیل چیست؟ 


استفاده از اسید هیالورونیک به همراه پپتید بیومیمتیک در ژل رووفیل، باعث ماندگاری بیشتر این محصول نسبت به ژل‌های دیگر شده و سبب بهبود سنتز کلاژن، افزایش استحکام پوست و رفع چین و چروک می‌شود.

ژل رووفیل سبب تنظیم سنتز کلاژن اندوژنوس (درون‌زاد) و اسید هیالورونیک در فیبروبلاست شده و دارای مقامت زیادی در مقابل آنزیم‌ها می‌باشد. در نتیجه ماندگاری ژل در بافت افزایش پیدا می‌کند.

فن‌آوری زیستی پیشرفته به کار رفته در ژل رووفیل 

فن‌آوری زیستی پیشرفته به کار رفته در ژل رووفیل

ژل رووفیل دارای خاصیت فیزیکی تک‌فاز و دو فاز ایجاد شده بوسیله ترکیب فن‌آوری زیستی پیشرفته پپتید بیومیمتیک و اسید هیالورونیک است که سبب بهبود کیفیت ویسکوزیته (خاصیت چسبندگی) و خاصیت ارتجاعی ژل می‌شود.

در ژل رووفیل به جای استفاده از PBS و مولکول‌های اسید هیالورونیک از غلظت بالاتر اسید هیالورونیک آزاد استفاده می‌شود. در نتیجه پایداری ژل اسید هیالورونیک افزایش پیدا می‌کند.  ژل به دست آمده دارای ترکیبات طبیعی بوده و بی‌خطر می‌باشد.

ماندگاری ژل رووفیل 

ژل رووفیل دارای مدت زمان ماندگاری طولانی حداقل 10 تا 12 ماه است.

با توجه به میزان قوی بازدارندگی هیالورونیداز اندوژنوس، ماندگاری ژل رووفیل در بافت افزایش می‌یابد.

استفاده از ژل رووفیل به منظور افزایش استحکام و بهبود پوست، به تنظیم مثبت کلاژن اندوژنوس و اسید هیالورونیک متکی است. به طور کلی، فناوری پپتید بیومیمتیک دارای ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی بالاتر و همچنین دوام و پایداری بیشتری نسبت به محصولات مشابه است.

دستیابی به نتیجه طبیعی 

دستیابی به نتیجه طبیعی

ژل رووفیل دارای خاصیت ضد چروک قوی است و نتیجه حاصل از به کارگیری این ژل بسیاری طبیعی می‌باشد.

تزریق ژل رووفیل ساده می‌باشد و جای زخم ایجاد شده در اثر تزریق ژل در کم‌ترین حد ممکن می‌باشد. به‌کارگیری مواد مؤثر در ژل رووفیل، سبب دستیابی به نتیجه طبیعی و بهبود چین و چروک‌های صورت می‌شود.

ایمنی بالای استفاده از ژل رووفیل

در حال حاضر، ژل رووفیل به عنوان یکی از ایمن‌ترین فیلرهای اسید هیالورونیک حاوی پپتید شناخته می‌شود.

با توجه به کیفیت بالای اسید هیالورونیک و پپتید بیومیمتیک، ژل رووفیل ایمنی بالایی دارد و عوارض جانبی کمتری نسبت به سایر فیلرها دارد. این ژل از ویژگی تجزیه زیستی در بدن برخوردار است. به همین دلیل، تزریق ژل رووفیل به عنوان یک روش بی‌خطر و غیر تهاجمی برای بهبود ظاهر پوست و شکل دهی صورت شناخته شده است.

دستیابی فوری به نتیجه دلخواه 

استفاده از ژل رووفیل سبب دستیابی به نتیجه مورد نظر می‌شود. درمان با توجه به نیازهای هر شخص قابل تنظیم و تطبیق می‌باشد. پس از تزریق ژل شخص می‌تواند پس از دوره بهبودی کوتاه فعالیت‌های روزانه خود را ادامه دهد.

از تزریق ژل رووفیل در چه قسمت‌هایی استفاده می‌شود؟ 


از تزریق ژل رووفیل در چه قسمت‌هایی استفاده می‌شود

از تزریق ژل رووفیل در قسمت‌های پیشانی، پل بینی، خط خنده (نازولابیال)، خطوط گوشه دهان، گودی زیر چشم، خطوط ظریف، گونه‌ها، فک، چانه و همچنین به منظور افزایش حجم و لیفتینگ لب استفاده می‌شود.

تزریق ژل رووفیل چقدر طول می‌کشد؟


بسته به ناحیه تحت درمان و کیفیت ژل، تزریق ژل رووفیل به 30 تا 90 دقیقه زمان نیاز دارد. نتیجه درمان فوراً قابل مشاهده است.

اقدامات مورد نیاز پس از تزریق ژل رووفیل


 • تا 48 ساعت پس از درمان از انجام فعالیت‌هایی که سبب افزایش دمای بدن می‌شوند خودداری کنید. این فعالیت‌ها شامل ورزش سنگین، قرار گرفتن در دمای بالا، برنزه کردن پوست، سونا و اتاق بخار می‌باشند. این اقدام احتیاطی بایستی به منظور جلوگیری از افزایش احتمال ورم و کبودی رعایت شود.
 • ناحیه تحت درمان را برای مدت 6 ساعت پس از تزریق لمس نکنید تا از بروز عفونت جلوگیری شود.
 • برای مدت 6 ساعت پس از تزریق از محصولات آرایشی یا اسپری برنزه کننده استفاده نکنید تا از بروز عفونت جلوگیری شود.
 • از ماساژ صورت، تحریک الکتریکی صورت، درمارولر، آرایش نیمه‌دائمی یا میکرودرم ابریژن برای مدت دو هفته پس از تزریق (تا زمان بهبودی کامل) خودداری کنید تا از جابه‌جا شدن ژل جلوگیری شود.
 • در صورت تمایل جهت کمک به تسکین هر گونه درد و ورم، می‌توانید از کمپرس سرد در ناحیه تزریق استفاده کنید.

در چه مواردی نباید از تزریق ژل رووفیل استفاده شود؟ 


 • ژل رووفیل نباید در رگ‌های خونی تزریق شود
 • از تزریق ژل در پلک چشم بایستی خودداری شود

ژل رووفیل فاین، پلاس و اولترا نباید در موارد زیر استفاده شود:

 • رفع چین و چروک‌های سطحی
 • تزریق در مواردی به غیر از تزریقات درون پوستی
 • استفاده به همراه پیلینگ، لیزردرمانی یا سونوگرافی
 • در صورت وجود اختلال پوستی، التهاب یا عفونت در ناحیه درمان یا نزدیک این ناحیه
 • در صورت وجود حساسیت شدید به اسید هیالورونیک، وجود سابقه آلرژی شدید یا شوک آنافیلاکتیک
 • وجود بیماری خود ایمنی
 • در اثر احتمال واکنش با فیلرهای دیگر توصیه می‌شود که از تزریق ژل رووفیل فاین، پلاس و اولترا در صورت وجود فیلرهای دیگر در ناحیه مورد نظر خودداری شود.
 • در دوران بارداری و یا در صورت قرار داشتن در دوران شیردهی بایستی از تزریق ژل خودداری شود. همچنین از استفاده از ژل در افراد زیر 18 سال نیز بایستی اجتناب شود.

آیا تزریق ژل رووفیل باعث بروز عوارض جانبی می‌شود؟ 


بر طبق تحقیقات انجام شده، تمامی افراد بدون بروز واکنش آلرژیک از تزریق ژل رضایت داشته‌اند.

تزریق ژل رووفیل باعث بروز عوارض جانبی نمی‌شود. تنها امکان دارد در اثر تزریق مقداری قرمزی یا ورم ایجاد شود که پس از یک روز رفع خواهند شد. این عوارض به حساسیت پوست بستگی دارند.

سؤالات رایج در مورد ژل رووفیل 


سؤالات رایج در مورد ژل رووفیل

تفاوت غلظت انواع ژل رووفیل و اندازه‌های مختلف سوزن جهت تزریق به چه صورت می‌باشد؟

ژل رووفیل از لحاظ ویسکوزیته و کاربرد دارای سه نوع می‌باشد. اندازه سوزن‌ها به شرح زیر می‌باشد:

 • رووفیل اولترا – G 27
 • رووفیل پلاس- G 27
 • رووفیل فاین- G 30
 • رووفیل آکواشاین- G 32
 • رووفیل آکواشاین BR- G 32

آیا استفاده از لیزردرمانی یا امواج رادیویی پیش از تزریق ژل رووفیل امکان‌پذیر است؟ 

استفاده از روش‌های فوق پیش از تزریق ژل امکان‌پذیر است و برای آرام‌سازی بافت مفید است.

چه مدت پس از تزریق ژل رووفیل می‌توان فعالیت‌های روزمره را ادامه داد؟ 

بلافاصله پس از تزریق ژل می‌توان فعالیت‌های روزانه را ادامه داد. استفاده از کمپرس سرد به کاهش قرمزی و ورم کمک می‌کند.

علت تأثیر بیشتر ژل رووفیل نسبت به محصولات مشابه چیست؟ 

تحقیقات نشان می‌دهند که کلاژن و اسید هیالورونیک موجود در ژل رووفیل در اثر آنزیم‌ها کمتر دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند. تجزیه ژل رووفیل به آهستگی انجام شده و تاثیرات این روش درمانی دارای ماندگاری طولانی است.

تاثیرات مثبت تزریق ژل رووفیل شامل چه مواردی می‌باشد؟ 

ژل رووفیل با روش درمان سریع و بدون درد باعث بهبود ظاهری صورت و بدن می‌شود. اسید هیالورونیک و پپتید بیومیمتیک سبب افزایش حجم و لیفتینگ با ماندگاری بالا می‌شوند.

چرا پپتید سبب افزایش خاصیت ارتجاعی و پایداری بیشتر ژل رووفیل می‌شود؟

پپتید بیومیمتیک پیوندهای یونی بیشتری با اسید هیالورونیک برقرار می‌کند و در نتیجه خواص رئولوژیکی ژل رووفیل بهبود پیدا کرده و خاصیت ارتجاعی و پایداری ژل افزایش پیدا می‌کند. پیوندهای یونی همچنین سبب افزایش مقاومت هیالورونیداز می‌شوند.

ژل رووفیل تک فاز است و یا دوفاز؟

ژل رووفیل یک ژل دو فاز می‌باشد که نسبت به محصولات تک‌فاز مقاومت بیشتری به فعالیت هیالورونیداز دارد. البته پپتیدهای بیومیمتیک در ژل رووفیل توسط پیوند یونی دارای اتصال با ژل اسید هیالورونیک هستند و در نتیجه بافت ژل همانند محصولات تک‌فاز نرم می‌باشد.

رووفیل اولترا – G 27 رووفیل پلاس- G 27 رووفیل فاین- G 30 رووفیل آکواشاین- G 32 رووفیل آکواشاین BR- G 32" } },{ "@type": "Question", "name": "آیا استفاده از لیزردرمانی یا امواج رادیویی پیش از تزریق ژل رووفیل امکان‌پذیر است؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "استفاده از روش‌های فوق پیش از تزریق ژل امکان‌پذیر است و برای آرام‌سازی بافت مفید است." } },{ "@type": "Question", "name": "چه مدت پس از تزریق ژل رووفیل می‌توان فعالیت‌های روزمره را ادامه داد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "بلافاصله پس از تزریق ژل می‌توان فعالیت‌های روزانه را ادامه داد. استفاده از کمپرس سرد به کاهش قرمزی و ورم کمک می‌کند." } },{ "@type": "Question", "name": "علت تأثیر بیشتر ژل رووفیل نسبت به محصولات مشابه چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "تحقیقات نشان می‌دهند که کلاژن و اسید هیالورونیک موجود در ژل رووفیل در اثر آنزیم‌ها کمتر دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند. تجزیه ژل رووفیل به آهستگی انجام شده و تاثیرات این روش درمانی دارای ماندگاری طولانی است." } },{ "@type": "Question", "name": "تاثیرات مثبت تزریق ژل رووفیل شامل چه مواردی می‌باشد؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "ژل رووفیل با روش درمان سریع و بدون درد باعث بهبود ظاهری صورت و بدن می‌شود. اسید هیالورونیک و پپتید بیومیمتیک سبب افزایش حجم و لیفتینگ با ماندگاری بالا می‌شوند." } },{ "@type": "Question", "name": "چرا پپتید سبب افزایش خاصیت ارتجاعی و پایداری بیشتر ژل رووفیل می‌شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "پپتید بیومیمتیک پیوندهای یونی بیشتری با اسید هیالورونیک برقرار می‌کند و در نتیجه خواص رئولوژیکی ژل رووفیل بهبود پیدا کرده و خاصیت ارتجاعی و پایداری ژل افزایش پیدا می‌کند. پیوندهای یونی همچنین سبب افزایش مقاومت هیالورونیداز می‌شوند." } },{ "@type": "Question", "name": "ژل رووفیل تک فاز است و یا دوفاز؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "ژل رووفیل یک ژل دو فاز می‌باشد که نسبت به محصولات تک‌فاز مقاومت بیشتری به فعالیت هیالورونیداز دارد. البته پپتیدهای بیومیمتیک در ژل رووفیل توسط پیوند یونی دارای اتصال با ژل اسید هیالورونیک هستند و در نتیجه بافت ژل همانند محصولات تک‌فاز نرم می‌باشد." } }] }

مشاوره رایگان