hayfo

هایفوتراپی روش درمانی جدیدی است که پوستی جوان‌تر، سفت‌تر و کشیده‌تر را بدون جراحی و نیاز به استراحت کردن به ارمغان می‌آورد. این روش مبتنی بر اولتراسوند، یعنی امواج انرژی که دیدن داخل بدن را ممکن می‌کند، از انرژی بالای متمرکز بر پرتوهای اولتراسوند (مافوق صوت) برای تعدیل خاص بافت پوستی در عمق‌هایی بهره می‌گیرد که از هر عمل غیرجراحی دیگری سه برابر عمیق‌تر است.

از آنجایی که دستگاه هایفوتراپی مشاهده زیر پوست را در موضع درمان ممکن می‌کند، بنابراین درمان بر پایه حدس زدن و تخمین سطح بافتی درگیر انجام نمی‌شود. پزشک یا پرستار می‌تواند در تمام طول درمان ساختارهای پوست را ببیند تا از دقت، ایمنی و تاثیرگذاری بیشینه درمان در عمق تعیین شده اطمینان حاصل کند.

اگر از نگاه کردن به پوست پیر، پر چین و چروک و افتاده خود در آیینه خسته شده‌اید، اما هنوز کاملاً برای عمل‌های جراحی تهاجمی آماده نیستید، پیشنهاد می‌کنیم همین امروز برای دریافت وقت مشاوره از متخصصین ما در کلینیک تخصصی پوست و موی رازی اقدام کنید. متخصصین ما پوست را در جلسه مشاوره به دقت معاینه می‌کنند و به نگرانی‌ها، اهداف و توصیف شما از نتایج دلخواه گوش می‌سپارند. سپس طرح درمانی منحصر به فردی را برای رفع نواقص و عیوب زیبایی تهیه می‌کنند تا در نهایت با دیدن پوستی صاف‌تر و جوان‌تر و چهره‌ای شاداب‌تر در آیینه لبخندی رضایت‌آمیز بر لبان شما نقش بندد. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های 02188334029 02188333259 با ما در تماس باشید.

متقاضی مناسب برای هایفوتراپی


هایفو تراپی درمانی مناسب برای افرادی با پوستی شل و افتاده است که به اندازه دوران جوانی سفت و کشیده نیست. متقاضیان مناسب این عمل در بازه سنی 30 تا 65 سال قرار دارند و از شلی و افتادگی ملایم تا متوسط پوست خود ناراحت هستند.

موارد عدم کاربرد هایفوتراپی

برای جلوگیری از عوارض جانبی، در این موارد نباید از فرآیند هایفوتراپی استفاده نمود.

 • زخم‌ها یا ضایعه‌های باز روی صورت
 • پروتزها یا استنت‌های فلزی صورت یا گردن (ایمپلنت دندان اشکالی ندارد)
 • وجود دستگاه‌های برقی در بدن
 • دو هفته پیش بوتاکس انجام دادن
 • بارداری یا شیردهی
 • پروتزهای دائمی پوستی
 • درمان آنتی ترومبوز
 • بیماری پوستی یا سیستمی فعالی که مانع ترمیم و بازسازی پوستی شود.
 • ازکارافتادگی‌ها یا اختلال‌های خونریزی دهنده (هموراژیک)
مطالعه بیشتر  عمل جراحی زیبایی فک و چانه (جلو و عقب کشیدن چانه)

مزایای هایفوتراپی


 • نتیجه گرفتن از فقط یک جلسه درمان: لیفت صورت پس از عمل آنی است. نتایج به طور مستمر ظرف 6 ماه بهتر و بهتر می‌شود. هایفو پوست لایه اصلی عمقی پوست یعنی همان لایه‌ای را هدف قرار می‌دهد که در جراحی زیبایی مورد درمان قرار می‌گیرد، البته نتایج این هایفوتراپی و جراحی لیفت صورت یکسان نیست با این حال هایفو جایگزینی فوق‌العاده برای جراحی به ویژه برای افرادی است که آماده جراحی نیستند یا تمایل به بهبود نتایج جراحی دارند.
 • عدم نیاز به مراقبت پس از عمل: هیچ مراقبت خاصی پس از عمل ضرورت ندارد.
 • عدم نیاز به استراحت پس از عمل: بلافاصله پس از عمل می‌توانید فعالیت‌های روزانه را ادامه دهید.
 • غیرتهاجمی، غیرجراحی و کاملاً ایمن: درمان هایفو مورد تایید FDA است و ایمنی و سودمندی آن در مطالعات بالینی انجام شده بر روی بیش از 200000 هزار بیمار در سراسر جهان به اثبات رسیده است. نتایج هایفو و جراحی لیفت صورت شباهت زیادی به یکدیگر دارد و هایفو بهترین جایگزین تزریق یا جراحی تهاجمی محسوب می‌شود.
 • لیفت طبیعی صورت: با تحریک لایه‌های ساختاری عمقی پوست، واکنش ترمیم کننده‌ی طبیعی‌ای شروع می‌شود که رشد کلاژن جدید را القا می‌کند. نتیجه نهایی لیفت و کشیدن پوست به مرور زمان است. چون تاثیر تکنولوژی اولتراسوند از داخل به بیرون است، نتایج به تدریج ظرف 2 تا 3 ماه آشکار و در مدت 6 ماه بهتر و بهتر می‌شود.
 • بهتر و سفت‌تر شدن پوست: پیشانی، چشم، دهان، گردن و ناحیه دکولته از این درمان تاثیر می‌پذیرد.
 • کاهش چروک‌های ظریف تا عمقی، گودی زیر چشم، پف و سیاهی زیر چشم
 • لیفت و کشیدن پوست
 • آهسته شدن ایجاد نشانه‌های پیری
 • لیفت و سفت شدن گونه‌ها بدون جراحی
 • آهسته شدن ایجاد نشانه‌های پیری روی صورت، گردن و خط دکلته
 • بهبود خاصیت کشسانی پوست و خوش‌تراش شدن صورت
 • زاویه‌دار شدن صورت و بهبود خط فک
 • کاهش آکنه و جوش

از هایفوتراپی در چه قسمت های از بدن استفاده می شود؟


هایفوتراپی روش مورد تایید FDA برای درمان غیرتهاجمی ناحیه‌های زیر است:

 • گردن و صورت: لیفت ابرو، لیفت گردن و لیفت غبغب
 • خط دکلته: کاهش خطوط و چروک‌های روی قفسه سینه
مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش fut:مراحل رشد مو بعد از پیوند مو اف یو تی

ناحیه‌های دیگری از صورت و بدن را نیز می‌توان خارج از تایید FDA با هایفوتراپی درمان نمود:

 • بازوها: به منظور رفع افتادگی بازو
 • شکم: رفع چروک‌های اطراف ناف در محل جمع شدن و چروک خوردن پوست
 • بالای زانوها: صاف کردن خطوط بالای زانوها

درمان هایفوتراپی


hayfo4

در هایفوتراپی یا اولترا از انرژی اولتراسوند برای گرم کردن غیرتهاجمی بافت پوستی در چندین عمق و در عمق لایه  SMAS یعنی لایه‌ای استفاده می‌کند که جراحی لیفت صورت در آنجا انجام می‌شود. درمان هایفوتراپی معمولاً یک تا دو ساعت طول می‌کشد. ماندگاری نتایج چند سال است، البته بسیاری از بیماران آن‌قدر از اثر لیفت و کشیدن پوست راضی هستند که هر سال درمان را تکرار می‌کنند. هایفوتراپی با اثرهای پیری مقابله می‌کند.

هایفو دابلو یکی از دستگاه های موجود برای لیفت غیرتهاجمی صورت و کشیدن پوست صورت است که در آن از انرژی اولتراسوند برای لیفت پوست شل و افتاده استفاده می‌شود.درمان با هایفو دابلو بدون درد است و پس از آن نیازی به استراحت کردن نیست.

پس از درمان هایفوتراپی


hayfo5

اکثر بیماران می‌توانند فعالیت‌های روزمره را بلافاصله پس از درمان دنبال کنند. پوست اندکی قرمز رنگ است که این حالت پس از چند ساعت برطرف می‌شود. بسیاری از بیماران نتایج بالینی مناسبی را پس از فقط یک جلسه مشاهده می‌کنند، البته به بیمارانی که دچار افتادگی و شلی شدید پوست هستند توصیه می‌شود که بیش از یک جلسه  برای درمان مراجعه کنند. ترمیم و بازسازی بافت پس از یک جلسه شروع می‌شود. نتیجه نهایی به تدریج ظرف دو تا سه ماه مشخص می‌شود. لیفت و سفت شدن پوست از نتایج قابل مشاهده درمان محسوب می‌شود. هایفوتراپی برای درمان لب‌ها و از بین بردن خطوط عمودی دور دهان نیز کاربرد دارد.

در آزمایش بالینی  FDA از هر ده بیمار نه نفر با لیفت قابل توجه خطوط پیشانی روبرو شدند که کاهش افتادگی پوست پلک‌ها و بازتر و جوان‌تر شدن چشم‌ها را در پی داشته است. بیماران از کشیده‌تر و سفت‌تر شدن پوست دیگر ناحیه‌های صورت و گردن رضایت داشتند.

مطالعه بیشتر  راه های سفید و روشن شدن پوست صورت و بدن

آیا لیفت هایفوتراپی صورت دردناک است؟

هایفوتراپی ناراحتی شدیدی را موجب نمی‌شود. بیمار ناراحتی، گرما یا حرارت مختصر یا دردی مختصر را تجربه می‌کند که پس از چند ثانیه برطرف می‌شود و فقط در طول چرخه پالس‌دهی یعنی در زمان اعمال انرژی اولتراسوند حس می‌شود. این ناراحتی یا حتی درد بسیار جزئی است و نشانه‌ی خوبی است که از شروع فرایندهای بازسازی کلاژن حکایت دارد. سطح ناراحتی به ناحیه و موضع درمان و حساسیت خود بیمار بستگی دارد. اطراف چشم و روی استخوان‌های برآمده حساس‌تر است. ناحیه گردن بخشی است که بیماران به بهترین وجه درمان هایفوتراپی آن را تحمل می‌کنند.

خبر خوب این است که متخصص می‌تواند از سطح پایین‌تری از انرژی استفاده کند و تعداد پالس‌ها را افزایش دهد تا با تحمیل درد یا ناراحتی بسیار کمتر به نتایج دلخواه دست یابد. نوع پوست تحت درمان عامل ثانوی مرتبط با درد یا ناراحتی درمان هایفوتراپی است. بیماران با پوست ضخیم‌تر یا ناحیه‌های متراکم‌تر درمان را بهتر تحمل می‌کنند. اگر چه لزومی ندارد، اما بیماران با حساسیت بالا می‌توانند پیش از درمان مسکن غیرتجویزی مصرف کنند تا تحمل‌شان افزایش یابد.

هزینه هایفوتراپی


مطمئن باشید که ما بهترین و منصفانه‌ترین هزینه هایفوتراپی را در سراسر ایران ارائه می‌دهیم که توان رقابت یا حتی شکست دادن دیگر رقبا را دارد. کارکنان ما با برخوردی دوستانه و مشتاقانه ابهام‌ها را برطرف می‌کنند، پرسش‌ها در زمینه  عوارض هایفوتراپی را پاسخ می‌دهند و بهترین خدمات شخصی را ارائه می‌دهند.

[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#dca8d9″]

برای دریافت اطلاعات بیشتر یا رزرو وقت مشاوره‌ی پیش از درمان از یکی از متخصصین مجرب ما می‌توانید با شماره‌های 02188334029 02188333259 تماس حاصل فرمایید. جلسه مشاوره فرصت مناسبی است که اهداف خاص خود را با متخصص در میان بگذارید، توصیه‌هایی متناسب با شرایط و خواسته‌های خود دریافت کنید و از هزینه درمان آگاهی یابید. قول می‌دهیم که ناامید نخواهید شد![/alert]

به این پست امتیاز دهید.
رای ثبت نشد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *