ژل استایلج (STYLAGE): مزایا و ماندگاری برای زیر چشم و لب

ژل استایلج (STYLAGE)

متاسفانه هر چه سن خانم‌ها بالاتر رود، حفظ جوانی پوست آنها دشوارتر می‌شود. البته آرایش نقص‌های جزئی پوست خانم‌ها را پنهان می‌کند، اما زمانیکه چین و چروک‌های پوست صورت آنها بیش از اندازه قابل مشاهده شود و ماسک‌های ضد پیری نیز دیگر بر روی پوست آنها تاثیر نداشته باشند، چه کاری می‌توان انجام داد؟ چندین راه حل برای رفع این مشکل وجود دارد که عبارتند از: جراحی، تزریق بوتاکس و تزریق هیالورونیک اسید. احتمالا گزینه آخر بهترین گزینه است. هیالورونیک اسید ماده‌ای است که بطور طبیعی در بدن انسان وجود دارد، بنابراین با تزریق چنین داروهایی، هیچ آسیبی به بدن وارد نمی‌‌شود.

ژل استایلج یکی از درمان‌های مبتنی بر هیالورونیک اسید است که باعث نرم و لطیف شدن پوست و در نتیجه شادابی و جوانی آن می شود. ژل استایلج اولین درمال فیلری است که هیالورونیک اسید را با مانیتول و لیدوکائین ترکیب می‌کند. این ترکیب باعث بوجود آمدن روشی ساده و راحت می‌شود که تاثیرات طبیعی و طولانی مدت به همراه دارد.

ترکیبات و مزایای اصلی ژل استایلج 


اهمیت اصلی فیلرهای استایلج مربوط به ترکیبات موجود در این برند است که متشکل از اجزائی مانند- هیالورونیک اسید اصلاح شده، آنتی اکسیدان طبیعی مانیتول (در برخی تغییرات- سوربیتول) و لیدوکائین است.

برای تثبیت هیالورونیک اسید از تکنولوژی شبکه‌های ساختاری نفوذی استفاده می‌شود که بواسطه این تکنولوژی ماتریسی از پیوندهای متقاطع مولکول‌های مستقل هیالورونیک اسید در لایه‌های مختلف درمیس تشکیل می شود. این روش اتصال باعث ایجاد مزایایی در استفاده از ژل استایلج می‌شود که عبارتند از:

 • ویسکوزیته (چسبندگی) و غلظت افزایش یافته در این روش باعث می شود که ژل‌ها مدت زمان بیشتری در بافت‌ها باقی بمانند و همچنین تغییرات طبیعی و ماندگارتری را ایجاد می‌کنند.
 • میزان ماده اتصال دهنده BDDE (Butanediol diglycidyl ether ) در محصول نهایی چندین برابر کاهش یافته است تا ایمنی و سازگاری کامل ژل استایلج را با بافت‌های درمال به حداکثر برساند.
 • بدلیل  انعطاف پذیری زیاد این ژل ها، تزریق فیلرها به راحتی و بطور بسیار دقیق انجام می شود.

در این روش برای اولین بار، الکل پلی هیدریک مانیتول به فیلرها اضافه شده است. این ماده یکی از اجرای طبیعی گیاهان است که به مقدار زیاد در سبزیجات و میوه‌ها یافت می‌شود. مانیتول علاوه بر اثر آنتی اکسیدان قوی، روند تجزیه هیالورونیک اسید را کند کرده و باعث کاهش پف ناشی از تزریق می‌شود. برخی داروها (استایلج هیدرو) بجای مانیتول حاوی سوربیتول هستند که خواص آنتی اکسیدان مشابهی دارند و رطوبت موجود در بافت‌ها را کاملا حفظ می‌کنند.

لیدوکائین که بخشی از اکثر محصولات استایلج است، عضلات صورت را کاملا شل کرده و در زمان تزریق درد ناشی از تزریق را کاهش داده و روند تزریق را هم برای بیمار و هم برای متخصص زیبایی راحت‌تر می کند.

فیلرهای استایلج 


فیلرهای استایلج

محصولات استایلج برای تزریق شدن به سطوح مختلف پوست و رفع هر گونه مشکل زیبایی که شامل دامنه‌ای از بروز اولین چین و چروک‌های سطحی تا مشکلات جدی زیبایی که بر اثر آسیب دیدگی و جراحت بوجود آمده‌اند می‌شود. گروه تجهیزات فیلر، مارک استایلج را برای خرید آنلاین و با قیمت مناسب ارائه می‌دهند تا مشتریان از محصولات حرفه ای و همچنین دریافت پشتیبانی لازم لذت ببرند.

این گروه، به منظور پر کردن و صاف کردن چین و چروک‌هایی با شدت متفاوت ۴ نوع فیلر اصلی زیر را ارائه می دهد:

 • ژل استایلج اس، که دارای کمترین غلظت و ناسازگاری ملایمی می‌باشد و ماندگاری آن تا ۹ ماه است. این ژل برای رفع چین و چروک‌های جزئی دور چشم، بین ابروها و چین وچروک‌های ناحیه یک سوم بالایی صورت بکار برده می‌شود.
 • ژل اصلاح کننده استایلج ام، برای رفع چین و چروک‌های میمیک صورت، رفع ناموزونی گونه‌ها و اولین چین‌های مربوط به لب و بینی استفاده می شود؛ اثر این ژل حدود یک سال باقی می‌ماند.
 • استایلج ال، فیلری با غلظت بیشتر است که چین وچروک‌های عمیق و چین و چروک‌های موجود در قسمت‌های پایین صورت را کاملا از بین می برد و همچنین چین‌های مربوط به لب و بینی و پوست نازک پشت دست را درمان می‌کند. ماندگاری نتایج بدست آمده از تزریق این ژل  کمتر از یک سال نیست.
 • استایلج ایکس ال، متراکم‌ترین ژل هیالورونیک اسید است که اغلب در مدل سازی حجمی ناحیه اطراف دهان و خطوط صورت بکار برده می‌شود. تاثیرات پایدار این محصول به مدت ۱۲ الی ۱۸ ماه تضمین شده است.
 • مخصوصا برای اصلاح طبیعی حجم و شکل لب‌ها، فیلر مخصوص لب استایلج تولید شده است که بطور موثری چین و چروک‌های اطراف دهان را از بین می‌برد. نتایج تزریق ژل ضد پیری بطور میانگین ۶ الی ۹ ماه دوام خواهد داشت.

توصیه می‌شود که برای اطمینان از کسب نتایج مثبت اصلاح و احیای مجدد، با لیستی از ممنوعیت‌های دارویی و عوارض جانبی احتمالی آشنا شوید، اطلاعات در این زمینه در کارت مخصوص هر محصول ذکر شده است. و البته پروسه تزریق دارو باید توسط یک متخصص زیبایی باتجربه که دارای تکنیک‌های لازم و مهارت‌های تایید شده است، انجام شود.

فرمول خاص برای لب‌های بسیار خاص


فرمول خاص برای لب‌های بسیار خاص

درمال فیلر استایلج در مقایسه با سایر داروها، چندین مزیت دارد. اولین تفاوت مربوط به ترکیب خاص استایلج (هیالورونیک اسید+مانیتول+لیدوکائین) است. این نوع فیلر همچنین حاوی آنتی اکسیدان‌هایی است که اثر جوانسازی مضاعفی دارند. این درمان توسط تکنولوژی ماتریکس سه بعدی (D Matrix۳) ساخته می‌شود که بدون نیاز به اقدامات و پروسه‌های اضافی، تاثیرات طولانی‌تری ایجاد می‌کند. یکی از ویژگی‌های استایلج که بیماران خیلی به آن علاقه دارند اینست که فیلر استایلج پس از تزریق به داخل لب‌ها خیلی طبیعی به نظر می‌رسد. ویژگی دیگری که بیشتر مورد علاقه بیماران است هزینه ژل استایلج است، زیرا خوب بودن دارو مهم نیست بلکه هزینه درمال فیلر است که باعث می شود مشتریان فیلر دیگری را انتخاب کنند. قیمت استایلج کمتر از محصولات سایر رقبا است که این مورد بدون شک مزیتی قابل توجه است. پروسه تزریق فیلر استایلج بسیار راحت، واضح و ساده انجام می‌شود واین ویژگی یکی دیگر از دلایل توصیه استایلج توسط پزشکان و انتخاب آن توسط مشتریان است.

استایلج مخصوص لب برای برجسته کردن لب از طریق اضافه کردن حجم از دست رفته و همچنین تغییر خطوط و موارد دیگر بکار برده می‌شود. این فیلر بدلیل غلظت زیاد هیالورونیک اسید، بطور موثری قادر به اصلاح خطوط سطحی، فرو رفتگی‌های عمیق پوست و حجم از دست رفته خواهد بود. استایلج مخصوص لب توسط تکنولوژی شبکه‌ نفوذی ساخته شده است که غلظت گره‌های اتصال متقاطع آن را افزایش می دهد. چنین رویکردی باعث بوجود آمدن روشی ساده و تاثیرات ماندگار می شود. مانیتول نیز بر روند تزریق تاثیر می‌گذارد و باعث کاهش عوارض جانبی از قبیل تورم و قرمزی می‌شود.

استایلج در مقایسه با ژوویدرم 


ژوویدرم رهبر بلامنازع در بازار درمال فیلرها است. اساسا پزشکان از این ژل برای اصلاح چین و چروک‌ها استفاده می‌کنند اما برای کانتورینگ لب‌ها نیز بسیار موثر است. این ژل نه تنها تاثیرات لیفتینگ دارد بلکه باعث نرم و صاف‌تر شدن پوست و افزودن حجم از دست رفته شده و با مرطوب کردن لب‌ها منجر به واضح‌تر شدن خطوط آن می‌شود. ژوویدرم نیز یک نوع درمال فیلر مبتنی بر هیالورونیک اسید است که با فسفات بافر و لیدوکائین همراه است. اکثر مشتریان کیفیت، کارآیی، سهولت استفاده و عدم بروز عوارض جانبی ژوویدرم را تایید کرده اند.

برای مقایسه استایلج و ژوویدرم، نکاتی مانند: توجه به مشخصات فردی بیماران، عوارض جانبی احتمالی، توصیه‌های پزشک و غیره مهم هستند. اگر به قیمت‌ها توجه کنید، قیمت خرید درمال فیلر استایلج ارزان‌تر از ژوویدرم است.

ماندگاری اثرات ژل استایلج 


ماندگاری اثرات ژل استایلج

ماندگاری اثر ژل استایلج کاملا جنبه فردی دارد و به عوامل متعددی از قبیل نوع پوست، سبک زندگی، سن، روش تزریق و سایرعوامل بستگی دارد. تکنولوژی جدید استایلج، ژلی با ماندگاری حداکثر تا ۱۲ ماه و با سطح اطمینان عالی فراهم کرده است.

 آیا فیلرهای صورت احساس و ظاهر طبیعی خواهند داشت؟ 


فیلرهای صورت با بافت‌های زیر پوست ترکیب می‌شوند تا در هنگام لبخند زدن، خندیدن و اخم کردن، احساس و ظاهری طبیعی داشته باشند.

در طی جلسه مشاوره، پزشک متخصص زیبایی ماهر، به صورت بیمار درحالیکه صورت او ثابت (ایستا) و متحرک (پویا) است نگاه می‌کند تا اطمینان حاصل کنند که می‌توانند نتیجه رضایت بخشی به بیمار تحویل دهد.

آیا درمان با استفاده از فیلر استایلج دردناک است؟ 


فیلرهای صورت استایلج حاوی لیدوکائین بی حس کننده هستند که در کاهش هر گونه درد احتمالی در طی پروسه درمان موثر است.

نتایج درمان چه زمانی قابل مشاهده است؟ 


نتایج درمان ژل استایلج (STYLAGE)

نتایج تزریق فیلر استایلج اندکی پس از انجام تزریق قابل مشاهده است. اکثر بیماران در همان روزی که درمان را انجام داده‌اند به روال عادی زندگی خود بر می‌گردند و این موضوع به نوع درمانی که بیمار دریافت کرده بستگی دارد.

عوارض جانبی احتمالی این درمان چیست؟ 


عوارض جانبی احتمالی مربوط به محصولات استایلج شامل واکنش های موقتی در محل تزریق است که عبارتند از:

 • قرمزی
 • تورم
 • خارش
 • درد
 • گز‌گز/ بی حسی
 • خشکی/ برآمدگی
 • کبودی

این واکنش‌ها ممکن است بلافاصله بعد از تزریق و یا با تاخیر بروز پیدا کنند و حداکثر تا یک هفته ادامه خواهند داشت. تزریق در لب بدلیل فیزیولوژی خاص این ناحیه با تورم و کبودی بیشتری همراه است. در تزریق استایلج مانند هر تزریق دیگری، خطر ابتلا به عفونت وجود دارد. این موارد، لیست کاملی از عوارض جانبی احتمالی نیست. اگر واکنش‌های التهابی بیش از یک هفته ادامه داشت و یا اگر هر گونه عوارض جانبی دیگری بروز پیدا کرد، سریعا به پزشک مراجعه کنید.

مشاوره رایگان