ژل آلیاکسین: ماندگاری ژل Aliaxin برای زیر چشم و لب چقدر است؟

ژل آلیاکسین ماندگاری ژل Aliaxin برای زیر چشم و لب چقدر است؟

آلیاکسین یک ژل تک مرحله ای است که حاوی مولکول‌های هیالورونیک اسید می‌باشد تا تاثیرات مکانیکی و بیولوژیکی مطلوبی را به وجود بیاورد. آلیاکسین از اسید هیالورونیک خالص ساخته شده تا به افزایش رطوبت پوست و بهبود انعطاف پذیری و حجم آن کمک نماید. از ویژگی‌های بسیار مهم آلیاکسین می‌‌توان به پیوستگی و پایداری بالای بافت، به وجود آوردن نتایج کاملاً طبیعی و ماندگاری بالا اشاره کرد.

کاربردهای ژل آلیاکسین 


کاربردهای ژل آلیاکسین

 آلیاکسین یکی از محصولات حالی است که برای اهداف مختلف که به شرح زیر می‌باشند مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 • آب رسانی به بافت‌های نرم بدن
 • از بین بردن چین و چروک و خطوط صورت
 • از بین بردن خطوط اطراف بینی و دهان
 • افزایش حجم زیر چشم و گونه‌ها
 • زاویه سازی صورت، بینی، گونه یا چانه و ایجاد تقارن بیشتر
 • بهبود بافت پوست و انعطاف پذیری آن و افزایش لطافت ۵۰ درصدی پوست پس از درمان
 • لیفت طبیعی صورت بدون جراحی و عوارض احتمالی

 

فرمولاسیون آلیاکسین


فرمولاسیون آلیاکسین

آلیاکسین یک نسخه صد درصد طبیعی از ژل هیالورونیک اسید است که می‌توان از آن برای افزایش حجم صورت، آب رسانی به پوست و زاویه سازی نقاط مختلف صورت استفاده کرد. آلیاکسین همچنین بدن را تحریک می‌‌کند و به تولید کلاژن بیشتر درون پوست بپردازد. آلیاکسین چهار فرمول مختلف دارد که دارای وزن مولکولی متفاوت هستند تا نتایج مطلوبی به دست بیاید و بیمار به آنچه که می‌‌خواهد دست پیدا کند.

 آلیاکسین SR برای شکل دهی و ترمیم پوست

 برخی از کاربردهای این نوع از ژل آلیاکسین به شرح زیر می‌باشد:

 • زاویه سازی طبیعی صورت
 • افزایش حجم صورت
 • شکل دهی طبیعی صورت
 • برجسته سازی نقاط مختلف صورت از قبیل گونه و زیر چشم
 • مناسب برای نقاط حساس صورت

 آلیاکسین FL برای خطوط ریز صورت

 از این ژل برای موارد زیر استفاده می‌شود:

 • بهبود ظاهر لب
 • آب رسانی به پوست
 • افزایش حجم نقاط مختلف صورت با توجه به ویسکوزیته مناسب
 • مشخص کردن خطوط اطراف لب
 • از بین بردن خطوط ریز صورت

 آلیاکسین GP برای بهبود کل صورت 

 از این ژل برای اهداف زیر استفاده می‌شود:

 • درمان عیوب صورت
 • شکل دهی مجدد و افزایش حجم صورت
 • اصلاح چین و چروک و خطوط صورت
 • از بین بردن خطوط اطراف بینی و دهان و افزایش حجم چانه، لب و گونه

آلیاکسین EV برای افزایش حجم 

 • شکل دهی و زاویه سازی صورت
 • افزایش حجم صورت که به علت بالا رفتن سن کاهش پیدا کرده است.
 • لیفت صورت

 چه عواملی باعث شده آلیاکسین یک محصول خاص باشد؟


چه عواملی باعث شده آلیاکسین یک محصول خاص باشد هیالورونیک اسید به کار رفته در این محصولات کاملا خالص است و کیفیت و ایمنی بالایی دارد و نسبت به فرآیندهای گرمای مقاومت زیادی دارد.

 آیا آلیاکسین خطر دارد؟


 پاسخ این سوال منفی است و آلیاکسین یک محصول بسیار ایمن و موثر در نظر گرفته می‌شود و نتایج حاصل از آن کاملاً معتبر و قابل پیش بینی است.

 آلیاکسین چه نتایجی را به وجود می‌آورد؟


 نتایج حاصل از تزریق آلیاکسین کاملاً طبیعی است و به نحوی طراحی شده که علاوه بر اصلاح عیوب صورت و از بین بردن علائم و نشانه‌های پیری به حفظ حالت طبیعی صورت کمک می‌کند.

 آیا نتایج حاصل از تزریق آلیاکسین دائمی است یا موقت؟


 آلیاکسین یک نوع فیلر موقت است و با گذر زمان و طی چند ماه شروع به تجزیه شدن درون پوست خواهد کرد و در نهایت هیچ اثری از آن باقی نمی‌ماند البته در صورت عدم رضایت بیمار از نتایج به دست آمده پزشک اقدام به تخلیه ژل خواهد کرد. امروزه پزشکان استفاده از ژل دائمی را توصیه نمی‌کنند.

منظور از درمان کل صورت با آلیاکسین چیست؟


 درمان با آلیاکسین یک فرآیند سه بعدی است و هدف از انجام آن جوان سازی صورت بدون ایجاد تغییر در شکل طبیعی آن است. پزشک با استفاده از یک یا چند ژل آلیاکسین به جوان سازی صورت شما و افزایش طراوت آن می‌پردازد.

 به چند جلسه درمان نیاز است؟


به چند جلسه درمان نیاز است

 به طور کلی تزریق ژل الیاکسین در یک جلسه درمانی انجام می‌‌شود اما شما باید هر ۶ یا ۹ ماه یک بار برای حفظ نتایج به دست آمده به پزشک مراجعه کنید تا به تزریق مجدد ژل بپردازد.

عوارض جانبی ژل آلیاکسین چیست؟


 پس از تزریق ژل شما دچار مقدار کمی تورم در ناحیه ای که تزریق انجام شده است خواهید شد. در برخی موارد پس از تزریق، پوست کبود می‌شود که البته این اختلال نادر است.

 میزان ماندگاری ژل آلیاکسین چقدر است؟


 ماندگاری نتایج حاصل از تزریق ژل آلیاکسین یکی از نقاط قوت آن محسوب می‌‌شود و معمولاً حدود شش تا هشت ماه باقی می‌ماند و پس از آن شما به تزریق مجدد نیاز خواهید داشت.

 هزینه تزریق ژل آلیاکسین چقدر است؟


 هزینه تزریق ژل الیاکسین به مقدار ژل مورد نیاز برای کسب نتایج دلخواه بستگی دارد. پزشک در جلسه مشاوره با شما در خصوص هزینه درمان صحبت خواهد کرد.

 سوالات متداول درباره ژل آلیاکسین


سوالات متداول درباره ژل آلیاکسین

 آیا می‌توان قبل و بعد از تزریق ژل از داروی مسکن استفاده کرد؟ 

معمولاً پزشک به شما توصیه می‌‌کند قبل و پس از تزریق ژل از مصرف قرص مسکن ضد التهاب خودداری کنید زیرا باعث رقیق شدن خون و افزایش ریسک بروز خونریزی، قرمزی، تورم و کبودی خواهد شد. ایبوپروفن و آسپرین معروف ترین داروهای ضد التهاب محسوب می‌شوند. شما باید در جلسه مشاوره فهرست کاملی از داروهایی که مصرف می‌کنید را در در اختیار پزشک قرار دهید تا بتوانند اطلاعات لازم در خصوص عوارض احتمالی آنها را به دست بیاورد و در صورت لزوم از شما بخواهد به قطع مصرف آنها بپردازید. در صورتی که پزشک قبل از تزریق از پماد بی حس کننده استفاده کرده باشد پس از آنکه اثر دارو از بین رفت شما دچار درد خواهید شد. در صورتی که پس از تزریق ژل دچار درد شده اید می‌توانید از کمپرس سرد برای تسکین درد و کاهش تورم استفاده نمایید.

  آیا پس از تزریق ژل می‌توان ورزش کرد؟

 معمولاً پزشک از شما می‌‌خواهد که حداقل به مدت یک هفته قبل و بعد از تزریق ژل آلیاکسین پس از انجام فعالیت ورزشی سنگین خودداری کنید زیرا ریسک بروز عفونت را افزایش می‌دهد. در این دوران شما باید از انجام فعالیت ورزشی سنگین و حتی حرکات یوگا خودداری کنید زیرا انجام دادن برخی از حرکات ورزشی ریسک بروز کبودی و تورم را افزایش می‌دهد.

چه مدت پس از تزریق ژل می‌توان سوار هواپیما شد؟ 

 پس از تزریق ژل هیچ گونه ممنوعیتی در ارتباط با سفرهای هوایی وجود ندارد. اگرچه برخی نگرانی‌ها در ارتباط با تغییر فشار هوای داخل کابین هواپیما وجود دارد هیچ گونه شواهدی مبنی بر بروز مشکل در این وضعیت ارائه نشده است.

چه مدت پس از تزریق ژل می‌توان حمام آفتاب گرفت؟ 

 شما باید تا یک هفته پس از تزریق ژل از قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب و گرمای شدید خودداری کنید و در صورتی که مجبور هستید بیرون بروید حتما از کرم ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید. پس از درمان نیز باید به مدت یک هفته از قرار گرفتن در معرض سرمای شدید خودداری کنید تا پوست شما دچار آسیب دیدگی نشود.

 چه مدت پس از تزریق ژل می‌توان به صورت خود دست زد؟

چه مدت پس از تزریق ژل می‌توان به صورت خود دست زد؟

 حداقل به مدت ۶ ساعت پس از تزریق ژل از دست زدن یا ماساژ دادن صورت خود اجتناب کنید و پس از آن نیز به آرامی صورت خود را تمیز نمایید یا آرایش کنید.

آیا می‌توان پس از تزریق ژل سیگار کشید؟ 

 پاسخ این سوال مثبت است و پس از تزریق ژل و مخصوصاً تزریق ژل به لب می‌توان سیگار بکشید. اما باید بدانید که سیگار کشیدن با تاثیرات مستقیم بر سلامت شما همراه است اما تاثیرات منفی آن بر نتایج حاصل از تزریق ژل ثابت نشده این در حالی است که با گذر زمان باعث خشکی پوست و پیری آن خواهد شد. سیگار کشیدن باعث تنگ شدن عروق خونی روی سطح خارجی پوست می‌شود و به این ترتیب گردش خون در پوست صورت کاهش پیدا می‌‌کند و به اکسیژن و مواد مغذی مورد نیاز به این ناحیه ارسال نخواهد شد. سیگار کشیدن در بلند مدت باعث به وجود آمدن چین و چروک صورت و افتادگی پوست، تغییر رنگ پوست و به وجود آمدن لکه‌های تیره خواهد شد.

 آیا نکات خاصی در ارتباط با مراقبت‌های تزریق ژل به گونه وجود دارد؟

 پس از تزریق ژل به گونه باید از همه نکاتی که توسط پزشک به شما گوشزد شده است پیروی کنید. تزریق ژل به گونه به هیچ گونه مراقبت خاصی نیاز ندارد فقط باید به مدت ۶ ساعت پس از تزریق ژل از آرایش کردن اجتناب کنید.

 آیا نکات خاصی در ارتباط با مراقبت‌های پس از تزریق ژل زیر چشم وجود دارد؟ 

 پس از تزریق ژل زیر چشم شما به مراقبت خاصی نیاز ندارید و فقط از نکات توصیه شده توسط پزشک پیروی کنید. شما می‌‌توانید از کانسیلر برای پوشاندن کبودی اطراف چشم خود استفاده کنید. باید به مدت ۶ ساعت پس از تزریق ژل از آرایش کردن چشم خود اجتناب نمایید.

 نتایج نهایی حاصل از تزریق ژل کی قابل مشاهده است؟ 

 طی مدت ۲۷ شما شاهد کسب نتایج نهایی حاصل از تزریق ژل خواهید بود.

آیا پس از تزریق ژل صورت دچار درد می‌شویم؟ 

 اکثر بیماران پس از تزریق ژل آلیاکسین دچار هیچ گونه دردی نمی‌شوند اما برخی از آنها از کبودی خفیف و درد در محل تزریق شکایت دارند. در صورتی که شما دچار درد، کبودی و تورم شده اید می‌توانید از کمپرس یخ برای بهبود این مشکل استفاده کنید. قبل از تزریق ژل پزشک از پماد بی حس کننده استفاده می‌کنند تا در طول درمان دچار درد نشوید البته ژل آلیاکسین حاوی لیدوکائین است که به تسکین درد ناشی از تزریق کمک می‌کند.

 آیا افراد مبتلا به تبخال می‌توانند به تزریق ژل بپردازند؟

 اگر شما سابقه تبخال را دارید این احتمال وجود دارد که وارد کردن سوزن به درون پوست باعث فعال شدن ویروس تبخال شود. این امر باعث به وجود آمدن یک تبخال جدید یا عود مجدد تبخال قبلی خواهد شد. طبق گزارشات سازمان غذا و داروی آمریکا ریسک بروز تبخال پوستی پس از تزریق ژل بسیار کم است. معمولاً پزشک به شما توصیه می‌‌کند که قبل از تزریق ژل از داروهای ضد ویروس استفاده نمایید. در صورتی که پس از تزریق ژل دچار تبخال شده ‌اید بهتر است با پزشک تان تماس بگیرید.

 دوران بهبود پس از تزریق ژل چقدر است؟

 برخی از افراد پس از تزریق ژل دچار تورم و کبودی خفیف می‌‌شوند که در صورت بروز این اختلال معمولاً یک یا دو هفته طول می‌کشد تا پوست به حالت طبیعی برگردد. پس از تزریق ژل، پوست ناحیه مورد نظر کمی قرمز می‌شود که پس از چند ساعت بهبود خواهد یافت. در صورتی که پس از تزریق ژل، پزشک از لامپ فروسرخ استفاده کند بیمار به سرعت بهبود می‌یابد.

مشاوره رایگان